Snímek Batman v Superman: Dawn of Justice byl vždy popisován jako pokračování Muže z oceli. Kde se nám představí nový Batman zejména, ale i ostatní členové populární Justice League, jejíž film se chystá na rok 2017. V nedávném interview ovšem Henry Cavill (představitel Supermana) řekl, že snímek by určitě pokračováním Muže z oceli nenazval. Jedná se o film dvou ikon stáje DC, je to tedy Superman proti Batmanovi. Muž z oceli dle jeho slov měl otevřít vrátka rozšiřujícímu se světu, který DC plánuje.

Níže pro Vás mám oficiální fotku Batmanova kostýmu, oficiální plakát Batmana a také fotky z natáčení Suicide Squad, kde byl Ben Affleck (představitel Batmana) spatřen.

Batman_v_Superman_1 Batman_v_Superman_02

Batman_v_Superman_08 Batman_v_Superman_09

SPOILER ZÓNA: Je, ale také možné, že Affleck přijel dotočit scénu ještě k filmu Batman v Superman: Dawn of Justice. Server Latino-Review tvrdí, že ve filmu by se mohl objevit flashback s Jokerem, kde byl Joker zabil Jasona Todda, alias Robina. V minulosti bylo uváděno, že Robin bude v BvS delší dobu po smrti. Uvidíme nejspíše až nakonec ve filmu, jak pravdivá je tato informace.

Zdroj: twitter.comlatino-review.com