Nakladatelství Epocha vydává 38. svazek edice Fantastická Epocha:

Dejte si s Kladivem na čaroděje Pekelnou šlehu

Dlouho očekávaný osmý díl populární série akční urban fantasy Kladivo na čaroděje je konečně tady!

 

Pekelna_slehaPera se tentokrát chopil nováček, ovšem pouze v rámci Kladiva – Martin D. Antonín je zkušený a oblíbený spisovatel, který během zhruba patnácti let tvorby publikoval řadu skvělých a čtenáři i kritikou pozitivně přijatých příběhů – například romány Křivé ostří, Zelená či dva díly série Daemonica. Typickou ingrediencí je pro něj humor, který hojně, ale zcela organicky zakomponoval i do svého příspěvku Kladiva na čaroděje.

Můžete se tedy těšit na další čtivý a akční příběh Felixe Jonáše a jeho skupinky svérázných vyšetřovatelů nadpřirozených jevů. Zavede vás do našeho světa, ovšem tak, jak ho neznáte… a vlastně ani netoužíte poznat. Temné přízraků, oživlé mrtvoly, zabijáci, démoni, psychopati, nekrofilové či upíři – s těmi všemi má parta okolo Felixe co do činění, takže pokud potřebujete pomoc tohoto rázu, neváhejte se obrátit. No, nebo raději váhejte, protože jsou to sice hrdinové, ale v uvozovkách – do typických klaďasů mají pořádně daleko.

Série akční urban fantasy Kladivo na čaroděje odstartovala příběhem Magie pro každého v roce 2012. Mísí v sobě prvky fantasy, detektivky, hororu, magického realismu a mnoha dalších žánrů. Je šitá na míru čtenářům, kteří mají rádi akční, dobrodružné, lehce vtipné, a především návykově čtivé knihy. Přidejte se k nim a nechte si třikrát ročně servírovat vysoce kvalitní oddechovky, kterých se nikdy nepřejíte.

Novinky, obálky, ukázky, zajímavosti… najdete na: www.facebook.com/kladivonacarodeje

Ukázky v atraktivním „listovacím“ formátu naleznete na: http://issuu.com/epocha/docs/pekelna_sleha__kladivo_na_carodeje_

http://issuu.com/epocha/docs/pekelna_sleha__kladivo_na_carodeje__1e7c2a230071f9

AUDIOUKÁZKA celé kapitoly zdarma k poslechu na https://www.youtube.com/watch?v=exM-8EpUKQE

Srdečně zveme na KŘEST a AUTOGRAMIÁDU tvůrců – pátek 10. 4. 2015, od 18.00, Knihkupectví Fantasya, Praha (https://www.facebook.com/events/387824044730670/)

Anotace:

Když se dáma vašeho srdce ocitne v nesnázích, uděláte pro její záchranu cokoliv. Riskujete život, sjezdíte světa kraj, spřáhnete se s ďáblem – a když zoufalství dostoupí vrcholu, přeleze přes něj a ještě si pořádně povyskočí, najmete si tým Felixe Jonáše. Je to banda magorů, to jistě – ale kdo jiný vám uvěří a pustí se do hledání dívky nakažené experimentálním magickým retrovirem? Jistě ji najdou. Možná i zachrání. A když budete mít štěstí, vaše milovaná vám tu záchranu jednou odpustí.
Naděje přece umírá poslední… a kdyby něco, Walter ji odborně oživí.

Ukázky z knihy:

http://www.mfantasy.cz/wp-content/uploads/2015/04/ukazka1.doc

http://www.mfantasy.cz/wp-content/uploads/2015/04/ukazka2.doc

Info o knize:

Autor: Martin D. Antonín
Obálka: Lubomír Kupčík
Formát: paperback, 125×195 mm
Počet stran: 216
Cena: 189 Kč
Nakladatel: Nakladatelství Epocha (www.epocha.cz)
Edice: Fantastická Epocha (38. svazek edice Fantastická Epocha)
ISBN: 978-80-7425-247-1

O autorovi:

AntoninMartin D. Antonín (* 1978) je sisovatel, organizátor larpů, překladatel. Publikuje od počátku tisíciletí; po povídkových začátcích (například v časopise Pevnost a sbornících Drakobijci a Klášter slasti) debutoval čtenáři skvěle přijatým humorně laděným fantasy románem Křivé ostří, na který navázal novelou Zdvořilostní návštěva. Povídkou Trpasličí čest odstartoval stejnojmenný cyklus, do něhož patří i ztřeštěně vážný román Zelená a osm povídek a novel vydaných ve sbornících Legendy: Draci, Mrtvý v parovodu, Legendy české fantasy 2 (připravuje se) a dalších. Od hrdých trpaslíků, „geniálních“ goblinů a vážných elfů si odskočil k soudobé sérii Daemonica (dosud dva díly, další chystá) a historické fantasy novele Saladinova lampa. Úplnou žánrovou odbočkou je populárně naučná kniha 101 nejkrásnějších domovních znamení Prahy. Jeho nejsilnější zbraní jsou chytlavé příběhy plné akce a dialogů, které se neberou příliš vážně. Svět Kladiva na čaroděje sedl takřka na míru.

Vyjde:

Darek Šmíd: Žrádlo pro psy (Kladivo na čaroděje 9)

Pondělí jak malované! U ranní kávy se zmasakruje firma plná bankéřů; v městském parku něco ukusuje lidem hlavy; gigantické psí bestie si v podzemí brousí zuby na hlavní chod. Pro Felixův tým to začíná jako klasická fuška, ale už odpoledne je z toho klasický boj o holý život. Poučení? Pes je občas nejlepším přítelem člověka až ve chvíli, kdy ho tráví v žaludku. Na břehu řeky ožívá mrtvá zvěř, technomagická zařízení hučí pod chodníkem, pražské letiště se chystá na přistání armádního speciálu se čtyřnohou atomovkou na palubě… A to je teprve pondělí. Vyjde v červnu 2015