Před pár dny Vám psal, že je možné, že se na plátna kin vrátí Vetřelec a režie se ujme Neill Blomkamp (Chappie). To bylo oficiálně potvrzeno. Vše začalo hrubým konceptem , který viděla prvně veřejnost a až pak šel režisér přesvědčit pány ve studiu Fox, že by to chtěl natočit a dočkal se. Film má zelenou a začíná se pomalu rýsovat i děj.

Podle slov Neilla má nový film být jako genetický sourozenec Vetřelců. Přesněji, že tu máme : „Je tu Vetřelec, pak Vetřelci a pak tenhle film“. Tím se tedy nabízí otázka, bude opravdu Neill ignorovat události třetího a čtvrtého dílů a nový film, který režíruje bude navazovat na dvojku Vetřelce? V nedávném rozhovoru pro francouzský magazín AlloCine Blomkamp uvedl, že trojku a čtyřku nechce úplně vymazat, ale že mu je jednička a dvojka bližší a rád by na ně navázal a určitým způsobem by je chtěl propojit s novým filmem.

Dále se dá očekávat, že se vrátí i představitelka Ripley, Sigourney Weaver. Datum natáčení a samotné premiéry oznámeno nebylo, ale osobně bych očekával, že snímek uvidíme v kinech v roce 2017.

Zdroj: comingsoon.net

About The Author