Nakladatelství FANTOM Print vydává druhý díl akční fantasy trilogie Žoldáci:

„NEBEZPEČNÁ KNIHA, KTERÁ SLIBUJE MOC ČARODĚJNÉHO KRÁLE…“
… a dva drsní žoldáci ztracení v démony prolezlých pustinách!

 

slib-carodejnehoPokud sloučíte název Forgotten Realms se jménem R. A. Salvatore, protřepete a zamícháte, většinou bude mít vzniklá směs černou pokožku, bílé vlasy, elfské uši, dva scimitary a černou panteřici. Většinou. Někdy také můžete umíchat dva žoldáky, kteří se upsali tomu, že se postaví temnotě.

Právě oni jsou hrdiny nové trilogie výše zmíněného amerického bestselleristy, která právě dobývá tuzemské knižní pulty. Po nedávno vydaném Služebníkovi krystalu přichází nakladatelství FANTOM Print (www.fantomprint) s pokračováním nazvaným Slib Čarodějného krále. A stejně jako tomu bylo u minulého dílu, i tentokrát se budou dít věci!

V první řadě: objevila se velmi nebezpečná kniha, která slibuje moc samotného Čarodějného krále. Kniha, kterou někdo šikovně na pár století zašantročil, protože kdo má vládychtivé choutky a otevře ji, aby se poučil, jak je proměnit v realitu, většinou zemře nepěknou a krutou smrtí. To ale neznamená (jak už to tak obvykle bývá), že se o to egomaniaci všeho druhu, ras i vyznání nepokoušejí.

V druhé řadě: dračí patronky vyslali oba žoldáky, tedy lidského zabijáka Artemise Entreriho a temného elfa Jarlaxla, do krevelských pustin, které již nějakou dobu trpí zvýšenou přítomností démonů. Dračicím přišlo, že by se tahle povedená dvojka mohla nejen postavit starobylému zlu, ale rovněž se s ním popasovat a když jí bude padat karta, i zvítězit. Fandíme jim – šance, že se z tohoto souboje odplazí temné síly po čtyřech, je velmi vysoká!

Anotace:

Kniha byla dobře schovaná. Její stránky slibovaly moc samotného Čarodějného krále. A když byla nyní nalezena, ani skutečnost, že každý, kdo ji otevře, zemře, nezabrání tomu, aby o ni lidé bojovali.

Vítejte v Krevelech!

Z pověření dračích patronek zamířili lidský zabiják Artemis Entreri a jeho společník, temný elf Jarlaxl, do démony prolezlých pustin. Netrvá dlouho a ocitnou se přímo uprostřed konfliktu mocných sil, které by je nejraději zabily – anebo ještě hůř…

Ale Entreri a Jarlaxl nejsou obyčejní potulní žoldáci a starodávné zlo a zavilé krevní msty divokých Krevelů možná narazily na rovnocenné protivníky.

Ukázka z knihy:

http://www.mfantasy.cz/wp-content/uploads/2015/03/slib-carodejneho-krale-ukazka.pdf

Info o knize:

Autor: R. A. Salvatore
Originální název: Promise of the Witch-King
Formát: brožovaná vazba, 145×205 mm
Počet stran: 304
Cena: cca 289 Kč
Nakladatel: FANTOM Print (www.fantomprint.cz)
ISBN: 978-80-7398-296-6

O autorovi:

salvatoreRobert Anthony Salvatore, narozený v roce 1959, je jedním z nejpopulárnějších fantasy autorů současnosti. Ačkoli má na kontě řadu vlastních sérií, z nichž některé svazky znají i čeští čtenáři (Válka démonů, Šarlatový stín, Kroniky Ynis Aielle aj.), skutečně fenomenální úspěch mu přinesla až sága Legenda o Drizztovi, kterou zasadil do populárního RPG světa Forgotten Realms. Podobně si vedly i jeho knihy rozvíjející vesmír z filmů Star Wars. S manželkou a třemi dětmi žije v Massachusetts.

Z trilogie ŽOLDÁCI již vyšlo:

sluzebnik

Když prohnanému drowskému žoldákovi padne do rukou Magický krystal, zákeřný, vnímající artefakt z Planiny ledového větru, celá země by se měla třást strachy. Artemis Entreri, nejlepší zabiják v celých Říších, sleduje vše s úzkostí, protože dobře ví, že jeho pozice mezi nenáviděnými drowy je spojena s osudem jediného temného elfa, kterému se naučil důvěřovat. Jeho osud balancuje na ostří nože.