Studio Marvel zveřejnilo plnohodnotný trailer k pokračování úspěšných Avengers. Druhý film ponese podtitul Age of Ultron a jak název napovídá, úhlavním padouchem filmu bude Ultron, kterého doplní jeho armáda robotů a zpočátku i dvojice Wanda Maximoff a Pietre Maximoff. Nový trailer plně dupe na plyn a odhaluje sílu právě hlavního padoucha Ultrona.

Nových záběrů je mnoho a studio použilo i pár eye-candy momentů, jako například hromadný útok Avengers v zasněženém lese, Hulkův souboj s Hulkbusterem a další. Na závěr pak Marvel představuje postavu jménem Vision. Bližší informace očekávejte brzy v rozsáhlém tématu.

[embedvideo id=”JAUoeqvedMo” website=”youtube”]

Oficiální synopse:

Avengers: Age Ultron je epické pokračování největšího superhrdinského filmu všech dob. Potom, co Tony Stark spustí nečinný program pro udržování míru, všechno se pokazí. Největší hrdinové světa, Iron Man, Captain America, Thor, Neuvěřitelný Hulk, Black Widow a Hawkeye, jsou vystaveni obrovské zkoušce a osud planety visí na vlásku. Je právě na nich, aby překazili plány zločinného Ultrona. Dobrodružství celosvětového měřítka bude stát na nelehkých spojenectvích a nečekaných činech.

Robert Downey Jr. se vrací jako Iron Man, Chris Evans jako Captain America, Chris Hemsworth jako Thor a Mark Ruffalo jako Hulk. Společně se Scarlett Johansson (Black Widow), Jeremym Rennerem (Hawkeye) a podporou Samuela L. Jacksona (Nick Fury) a Cobie Smulders (agentka Maria Hill), se tým musí znovu spojit, aby porazil Ultrona v podání Jamese Spadera, děsivého technologického nepřítele, který je posedlý vyhlazením lidstva. Mezitím se hrdinové musí vypořádat se dvěma novými silnými hráči, Wandou Maximoff v podání Elizabeth Olsen a Pietrem Maximoffem v podání Aarona Taylora-Johnsona. Starý přítel dostane novou podobu, když se z Paula Bettanyho stane Vision. Film napsal a zrežíroval Joss Whedon, produkuje Kevin Feige.

Zdroj: youtube.com