Neill Blomkamp, režisér sci-fi filmů Distrikt 9 a Elysium, který právě dokončuje svůj nový snímek Chappie se nedávno poměrně sdílně rozpovídal.

V minulosti Neill uveřejnil na svém Instagramu artworky nikdy nerealizovaného filmu. Neill obrázky označil jako „duchovní výlet do světa Ridleyho Scotta“ a dodal, že ve svém projektu nadále nepokračuje a že se jedná o soukromou tvorbu, o které žádné studio neví. A teď se Neill rozpovídal o zmíněných artworcích více.

Vetřelec a Vetřelci patří mezi jeho nejoblíbenější filmy a artworky vznikly spíše pro radost, ale zároveň dodává, že by nového Vetřelce chtěl opravdu natočit. Začal dokonce i rozepisovat koncept a ze svého zaplatil pár výtvarníkům, které připravili grafické podklady. Hodně mu pomohla i Sigourney Weaver (představitelka hlavní role ve Vetřelcích), se kterou aktuálně Neill spolupracuje na Chappiem.

Po celkem velkém problému, který měl Neill v Hollywoodu (připravil celkem dost materiálu na adaptaci videohry Halo, která nakonec nikdy nebyla realizována) se rozhodl, že celý projekt připraví a pak ho přinese do společnosti 20th Century Fox a zkusí je přemluvit, aby byl pátý Vetřelec přesně takhle natočen. Společnost Fox byla jeho návrhem zaskočena, ale jeho vize se jim líbila a tak není vyloučené, že se projektu v budoucnu dočkáme.

Určitě by to nebylo, ale v blízké budoucnosti. Jelikož Sigourney Weaver čeká brzy natáčení pokračování Avatara a i když nemá úplně jednu z hlavních rolí, tak natáčení Avatara bude monstrózní, už z důvodu, že se budou natáčet pokračování tři. Dalším problémem může být Prometheus 2, pro kterého se studio může rozhodnout a dat mu přednost.

Níže přikládám zmíněné artworky.

001 002

003 004

005 006

007 008

009

Zdroj: instagram, comingsoon

Komentáře

komentářů

About The Author