Čtenáři Tchaikovského – spojte se!‏

Nakladatelství Zoner Press vyslechlo čtenáře, kteří si oblíbili sérii Stíny vědoucích (Adrian Tchaikovsky) a rozhodli se dát 3. dílu šanci… zda Krev kudlanky vydají v “malonákladu”, bude záležet na počtu zájemců.

Adrian Tchaikovsky: Krev Kudlanky – Stíny vědoucích – kniha 3 (Měkká vazba bez ilustrací!)

krev_kudlanky_obalka_SVzhledem k objemu prodejů předchozích dvou dílů a s ohledem na možnost uspokojení zájemců o další díl série Stíny vědoucích, rozhodli jsme se knihu vydat alespoň v omezeném nákladu a zjednodušené podobě. Vydání tohoto třetího dílu je však podmíněno dostatečným množstvím objednaných/zaplacených výtisků. V opačném případě nebude možné knihu Krev Kudlanky vydat.

V případě, že bude zakoupeno alespoň 350 výtisků (počítají se pouze zaplacené objednávky, možnost objednání končí 30. 6. 2014), vyjde kniha v druhé polovině července. V opačném případě k realizaci nedojde a zaplacené částky budou vráceny v nejkratším možném termínu, nejpozději do konce srpna. O počtu objednávek vás budeme průběžně informovat na našem FB.

Tak pokud si chcete přečíst vy nebo vaši přátelé tuto knihu v češtině, neváhejte a pošlete tuto informaci dál, zveřejněte na FB a na svých webech a blozích!

Objednat knihu a více informací najdete na webových stránkách vydavatelství Zoner Press

 

Anotace:

Třetí díl originální série Stíny vědoucích (Shadows of the Apt) nazvaný Krev Kudlanky (Blood of the Mantis) pokračuje v příbězích oblíbených „okřídlených“ hrdinů. Setkáte se s můřím mágem, vosím císařem, pavoučí špionkou a mnoha dalšími bytostmi, které spojuje jeden vytoužený a mocný cíl – Kostka stínů. Adrian Tchaikovsky opět nabízí strhující příběh o lstivosti, zákeřnosti a odvaze neskrývající snahu o podobenství světa lidí a říše hmyzu.

V Zoner Press již v sérii Stíny vědoucích vyšlo:

Impérium černé a zlaté – kniha 1, Pád vážky – kniha 2

impériumPád vážky