Opravdu kvalitních her v internetových prohlížečích mnoho nenajdete. Tři z těch nejzajímavějších fantasy her z portálu Jogo.cz vám představíme teď a tady. Na své si přijdou fanoušci akce, nezřízené řezničiny i taktických soubojů a propracovaných světů se zapamatováním hodnými postavami.

Fortress Magnus

Trochu netradičně pojímá klasický žánr hra Fortress Magnus. Místo malé stíhačky tu řídíte obrovskou pevnost, která pálí po svých nepřátelích ohnivé koule. Aby toho nebylo málo, tak si můžete přikupovat další věže, které přidávají další firebally. Pozice myši pak určuje konvergenci, protože jednotlivé střílny jsou od sebe poměrně hodně vzdáleny. Můžete tak vytvořit přesně cílený úder na silné nepřátele, nebo pokrýt velkou oblast, když proti vám stojí více slabších nepřátel. Za získané zlaťáky si kupujete nejen nové věžičky, ale také upgrady těch stávajících, abyste neplivali jen hodně ohně, ale aby také dokázal pořádně zatopit. Všechno ostatní je už pro daný žánr zcela typické – spousta druhů nepřátel, kteří po vás střílí všemožně i nemožně, abyste nakonec stanuli proti velkým bossům.

Zahrajte si Fortress Magnus

Fortress Magnuss

Fortress Magnuss

Medieval Shark

Tolik nesmyslné a brutální destrukce, jako v Medieval Shark, jen tak někde neuvidíte. Célá série Shark je naprosto absurdní, ale ve středověkém a fantasy prostředí to vyniká úplně nejlépe. Žralok místo své tlamy používá rotující sekeru a místo letadel porcuje andělíčky, nebo létající jednorožce, či pegasy s rohem, kdo ví. Jinak je vše při starém. Vaším cílem v kůži žraloka je nasbírat co nejvíce bodů, což znamená naporcovat toho co nejvíc na co nejmenší kousky. Vodní, plovoucí, ani létající „nepřátelé“ se před vámi neschovají, ač se snaží sebevíc, ostří vaší sekery si je najde. Ptáte se, k čemu je taková hra dobrá? K totálním a bleskovému odreagování, protože její tempo je šílené a nestihnete nic, natož přemýšlet.

Zahrajte si Medieval Shark

Mediaval Shark

Mediaval Shark

Summoner Saga Endless 1

To nejlepší nakonec? Podle nás ano. Typicky japonská hra se silným příběhem a taktickými tahovými souboji Summoner Saga předvádí asi to nejlepší, co lze v tomto směru v prohlížeči předvést. Vžijete se do role summonera, který vyvolává mocné bytosti pro boj proti démonům. Každá z vašich postav má různé schopnosti, což ale platí i pro nepřátele. Důležitou součástí hry jsou elementy, vůči kterým jsou různé postavy/monstra odolné, nebo naopak slabé. Kombinací správných útoků a kvalitní elementární ochrany se rychle dostanete na konec téhle zábavné hry, abyste zjistili, že v kategorii fantasy her na serveru Jogo.cz najdete ještě čtyři její pokračování.

Zahrajte si Summoner Saga Endless 1

Summoner Saga Endless

Summoner Saga Endless