10. října se bude křtít nový komiks Petra Kopla, Sherlock Holmes – Poslední případ. Kromě autora budou přítomní i zajímaví hosté. Přijedou generální sekretářka Indické společnosti Sherlocka Holmese a president České společnosti Sherlocka Holmese.

Na Mfantasy jste již měli možnost přečíst si ukázku z Posledního případu. Nyní se můžete potkat i s autorem na křtu komiksu, kam nakladatelstí Zoner Press všehny srdečně zve. Přítomen bude i sám Petr Kopl, který popovídá o své tvorbě a o komiksu obecně,“ uvedla redaktorka Zoner Pressu Hana Fruhwirtová.

sherlockTato akce bude podle pořadatelů výjimečná účastí neobvyklých hostů. „Komiks Poslední případ pokřtí Aleš Kolodrubec, prezident České společnosti Sherlocka Holmese, jako kmotra knížky se zúčastní paní Jayantika Ganguly, generální sekretářka Indické společnosti Sherlocka Holmese, která přijede až z Kalkaty,“ prozradila Fruhwirtová.

Akce proběhne 10. října od 17 hodin v Praze, konkrétně ve Smíchovské pobočce Městské knihovny na náměstí 14. října 15/83.

Komentáře

komentářů

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.