V tomto článku se dozvíte něco o třech MMORPG hrách, které jsou populární a dokážou vám zařídit unikátní zážitky, které jinde nenajdete. Stáhnout si je můžete z download portálu MujSoubor.cz.

4Story

4Story je postarší MMORPG, která má ale u české komunity skvělý zvuk. Těžko říct, jestli za to může CZ lokalizace, nebo free-to-play podstata hry, ale 4Story u nás i přes obstarožní grafiku stále jede jako máloco. Jde o klasické online RPG ve fantasy světě, kde si můžete vybrat ze tří ras a šesti povolání. Samozřejmostí je PvE a hlavně propracované PvP, které je alfou a omegou hry. Nároky na hardware jsou samozřejmě velmi příjemné, což umožňuje hrát 4Story bez potíží i na starších noteboocích s integrovanou grafickou kartou.

Stahujte 4Story

screen_4story

TERA

Tera je druhý extrém, supermoderní MMORPG s úžasnou grafikou, která z vašeho PC vycucne hodně síly. Nebojte se ale, hru si užijete i na nižší detaily na slabších strojích. Tera je jinak unikátním spojením akčních soubojů a klasického epického fantasy MMORPG, čímž spojuje přístupy her jako World of Warcraft s progresivnějšími akčními chuťovkami jako Vindictus a C9, které se spíše než na masivní multiplayer soustředí na menší instancované dungeony. Pokud hledáte takovou symbiózu, Tera by měla být vaší první volbou.

Stahujte TERA

screen_tera

RIFT

Rift si bere to nejlepší z tradičních MMORPG a každý aspekt o něco vylepšuje. Přináší moderní grafiku západního střihu, chytlavá povolání s velkou volností vývoje postav i neokoukané způsoby vylepšování pomocí duší, nebo mezidimenzionálních questů, které se náhodně generují pro odbourání stereotypu, který s sebou většina MMORPG nese. Na závěr ještě zmíníme, že Tera, Rift i 4Story nabízejí opravdové free-to-play modely, kde máte k dispozici všechen obsah zdarma, ale u 4Story se kvůli craftovacímu systému mohou nějaké ty mikrotransakce vyplatit pro méně frustrující end-game.

Stahujte RIFT

screen_rift