Nakladatelství Brokilon si pro nás na květen připravilo hned několik zajímavých titulů.

Jedním z nich je netrpělivě očekávané pokračování dobrodružství Rogana a Goryvlada ve druhém svazku Zlata Arkony. Mnoho českých čtenářů jistě potěší i druhé vydání Zahrady Sirén od Vladimíra Šlechty s novou obálkou Michala Ivana.

.

.

Juraj Červenák: Zlato Arkony 2E:_PraceCervenak - C6 Zlato Arkony 2Zlato-Arkony-2-obalka.eps
Formát: 115 x 180 mm
Vazba: Brož
Překlad: Robert Pilch
Redakce: Jiří Popiolek
Obálka: Michal Ivan
Počet stran: 360
ISBN/EAN: 978-80-7456-149-8
Maloobchodní cena: 278,- Kč

Anotace:
Černokněžník a jeho vlčí průvodce sbírají odvahu a sílu pro boj s nevídaným  protivníkem. Do útesů Arkony buší krvavý příboj, ve vodách vnitřního zálivu  se cosi probouzí a vysoko nad ostrovem krouží tajemný bílý krkavec. Schyluje  se k válce bohů. Zlato Arkony 2 je epickým vyvrcholením dvoudílného románu, kterým pokračují  dobrodružství Černého Rogana a vlka Goryvlada. Juraj Červenák, nejúspěšnější  autor historické fantasy na Slovensku a v Česku, vás zve na další výpravu do  světa slovanských hrdinů, bohů a démonů.

.

.

Vladimír Šlechta: Zahrada sirén (Gordonova země 1)Zahrada siren_OBALKA.ai
Druhé vydání
Formát: 108 x 165 mm
Vazba: Brož
Redakce: Jiří Popiolek
Obálka: Michal Ivan
Počet stran: 413
ISBN/EAN: 978-80-7456-154-2
Maloobchodní cena: 298,- Kč

Anotace:

Přichází Čas zabíjení a Čas umírání, přesně jak to prorokoval černokněžník Orichalkian. Vévodstvím Barro prošel mor, Arkastie stojí na prahu občanské války a Gordonovu zemi ovládli neznámí dobyvatelé. Skutečná válka však ještě nezačala.
V Zahradě sirén je ukrytý chlapec, jehož samotná existence může vyřešit potíže Hraničních zemí. Otázka však zní: je pro něj Zahrada sirén bezpečným místem?