Nakladatelství CREW nám v květnu přináší hned dva legendární komiksy. Ten první je ze světa WarCraftu, kterému se dnes říká World of WarCraft, aby se to lépe prodávalo fanouškům onlineové hry. Ten druhý je Hellblazer: Potopa – božský scénárista Brian Azzarello pokračuje v krasojízdě a přináší další příběh s Johnem Constantinem.

Oba tituly by neměly uniknout vaší pozornosti. Svět WarCraftu prostě šlape, ať už se mu říká jakkoli a John Constantine je řízek.

.

HLBHW

 

Hellblazer: Potopa
John Constantine si nejdřív odkroutil flastr v base a pak na své cestě americkými hvozdy vymetl pár temnějších zákoutí. A teď to vypadá, že se konečně dopracovává k původní prapříčině svého putování – k důvodu, proč Richard „Klikař“ Fermin spáchal sebevraždu. Ale aby se mohl setkat s Ferminovou vdovou, bude muset vstoupit do chřtánu dalšího monstra – do malebného venkovského hnízda amerických rasistů.
/Kniha obsahuje 124 barevných stran, ukázky zde.

 

WoW

World of Warcraft 1
Na pobřeží Kalimdoru se probírá muž, jehož paměť je čistá jako sklo – a tak začíná epický příběh válečníka Lo’Goshe a jeho nezvyklých společníků Brolla Bearmantla a Valeery Sanguinar. Vycházet s místními národy je téměř stejně těžké jako nepozabíjet se navzájem, a tak nesourodá trojice na pouti za odhalením tajemství Lo’Goshovy minulosti brzy zkříží zbraně s Hordou i Aliancí!
/Kniha obsahuje 176 barevných stran, ukázky zde.