Rok se s rokem sešel. Počkat… Vlastně, ani ne tak rok s rokem, jako pár měsíců, co jsme se mohli naposled potkat na AMOK linii, která je pořádána v rámci úžasného Festivalu fantazie. Mnozí z vás tam už určitě byli, nebo aspoň vědí, o čem je tu řeč. Pro ty neznalé to vezmu velmi, velmi stručně.

Festival fantazie je velká akce pořádaná fanoušky pro fanoušky. Koná se rok co rok v Chotěboři vždy začátkem prázdnin. Sejde se tam mraky fanoušků známých i méně známých fenoménů ve fantastice, sci-fi, anime, seriálech a mnoha dalších odvětvích.

Vládne tam přátelská atmosféra. Kofola tam teče proudem… a nejen ta. Mraky místností a v každé mnoho zábavy a každý si tam najde to, co ho baví. Nezapomeneme ani na obří hernu deskovek a druhou obrovskou hernu plnou PC, X-Boxů, PS a atd. To celé trvá krásných deset dní. Letos v termínu od 28.6. (vysvědčení) až do 7.7. Pro více informací neváhejte navštívit oficiální stránky akce www.festivalfantazie.cz , kde se dozvíte vše potřebné a navíc se můžete podívat na fotky, jaké to tam bylo loni.

Já bych vás však rád pozval na linii AMOK, kterou pořádám s mým skvělým týmem přednášejících. Je to linie zaměřená na anime a mangu, tedy něco pro otaku. Naše linie běží celý první víkend Festivalu fantazie a dozvíte se tam spoustu nových a zajímavých věcí. Ať už za sebou máte desítky hodin anime, či jste neviděli ani jeden díl, určitě vás zaujme některá z našich přednášek. Těšit se můžete letos taky na workshop kresby v manga stylu.

amokO soutěžích a dalších našich pořadech se více dozvíte na našem facebooku či na našem webu. Najde tam taky soutěž o volnou vstupenku na jeden den, profily pořadatelského týmu a pár fotek z loňské akce.

Pokud stále váháte, tak vám poradím ne jako jeden z pořadatelů, ale jako dlouholetý návštěvník. Určitě tam jeďte, aspoň na pár dní. Je to akce jako žádná jiná a odvezete si kupu zážitků, které za to určitě budou stát.