EDIT: kompletní výsledky jsou k nalezení zde.

V tabulce ke stažení najdete doplněné body od jednotlivých porotců. Oceněné pozice zatím bez pořadí (bude odtajněno na slavnostním vyhlášení), letos to nebude deset míst, ale dvakrát pět (i čtvrtý až pátý si odnesou nějakou cenu útěchy). Výsledky Dračího řádu za rok 2012!

V tabulce (níže) najdete nejdříve fantasy a pod ní sci-fi. Slovní hodnocení budeme rozesílat až následovně individuálně (během tohoto týdne).

Vyloučeny byly povídky, které byly již publikovány na internetu (blogy, literární servery) nebo se zúčastnily jiné soutěže. Je pro nás zklamáním, že v kategorii sci-fi jsme museli vyřadit tři z prvních pěti povídek. Ztrácí tak i možnost seznámit se s již napsaným hodnocením.

Pokud se objevíte na ohodnocených pozicích, můžete si být jistí, že si dodržení tohoto pravidla z vaší strany pohlídáme. Vzhledem k tomuto ročníku budeme muset příště kontrolu ještě zpřísnit a kontrolovat důsledněji všechny povídky. Význam tohoto pravidla snad vysvětlovat nemusíme.

Gratulujeme vítězům a přejeme více štěstí příště těm, kdo se neumístili. A nezoufejte. I ti, kdo letos pohořeli, se mohou postupně zlepšovat. Labor omnia vincit!

O vítězství v kategorii fantasy bojují:

Hanameh
Hlína
Mesto detí
O vílách
Vnitřní žár

A v kategorii sci-fi:

Krev pro Alamo
Naděje umírá poslední
Tajomný ostrov
V příštím programu
Vládci osudu

 

Partneři soutěže:

Partneři soutěže O Dračí řád 2012

Komentáře

komentářů

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.