Comics Centrum nám nedávno přinesl cenami ověnčeného Goona a nebojí se zajít ještě dál. Již od zítřka si budete moci koupit kultovní Drsnou školu Franka Millera – a pozor, k dispozici je i limitovaná edice!

Drsná škola byla inspirována povídkou Philipa K. Dicka Elektrický mravenec. Komiks napsal úspěšný scenárista Frank Miller, autor Sin City, 300: Bitva u Thermopyl. Komiks uchvacuje více než dvacet let od svého vzniku svojí neskutečně detailní kresbou Geofa Darrowa. Jeho kresby ovlivnily výtvarnou stránku filmu Blade Runner, později se Darrow přímo podílel na výtvarných návrzích filmu Matrix. Za své dílo oba obdrželi komiksového Oscara – cenu Willa Eisnera.

Speciální edice komiksu Drsná škola vychází v limitované edici pouze 100 číslovaných výtisků a bude obsahovat: knihu ve vázané vazbě se zvláštním listem se slepotiskovou pečetí a číslem, barevný plakát obálky prvního sešitu původního amerického vydání ve formátu A3, potvrzení pravosti limitované edice na ručním papíře se slepotiskovou pečetí a pořadovým číslem jednotlivých výtisků 1 až 100. Vše bude uložené v ručně vyrobeném pouzdře na knihu.

Více informací zde.