Nedočkaví? Mám tu pro vás výsledky soutěže. Uznávám, že otázka to byla trošku záludná, ale dalo se buď tipovat, nebo odpověď najít přes jeden z odkazů přímo v článku. Pojďme si říct, které podpisy tedy ve skutečnosti najdete na sborníku, o který jsme hráli.
 
 

 

 

Podepsali se nám:

Růžena Písková

Petra Slováková

Kateřina Růžičková

Tomáš Heveroch

a Kateřina Perglová.

A tři z nich správně uhodla či našla… Lucie Procházková! Gratulujeme a posíláme knihu! Ostatním hodně štěstí příště a teď rychle do knihkupectví, než bude tato nádherná knížka vyprodaná 😉

 

Dračí řád – Času navzdory (pojmenováno podle vítězné povídky) je v papírové verzi již k dostání za příznivou cenu na stránkách Zoner Pressu a najdete ho i např. na Daemon.cz nebo ve specializovaných knihkupectvích. E-book můžete pořídit na Palmknihách nebo Ereadingu ve formátech PDF, ePub a MOBI.

 

Komentáře

komentářů

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.