Ve spolupráci s webem Sarden jsme si pro Vás připravili Valentýnskou soutěž.

 

Rok se s rokem sešel a Klub Terryho Pratchetta vás srdečně zve na již druhý Zeměplošský maškarní bál, který se bude konat v pátek 22. února 2013 od 20:00 hodin ve velkém sále Divadla Gong (Sokolovská 969/191, Praha 9 – Libeň, zastávka MHD „Divadlo Gong“, tramvaj č. 16). A jelikož je i období zamilovaných, kteří v teple svých náručí mohou trávit Svatého Valentýna u nějakého romantického filmu, rozhodli jsme se vás trochu provětrat a nabídnout jednomu páru možnost to rozparádit na této skvělé benefiční akci.

K tanci a poslechu zahraje kapela Jam Band. V závěru večera dojde i na Ježčí píseň. Program obohatí zeměplošské taneční vystoupení. Těšit se můžete také na bohatou tombolu. Výtěžek z maškarního bálu bude věnován AD Centru na výzkum Alzheimerovy nemoci v České republice. To jsou hlavní důvody, proč o tento ples nepřijít.

 .
Stačí odpovědět na 3 jednoduché otázky (ani ne tak odpovědět, jako spíš vybrat 3x jednu správnou):

1. Jak se jmenuje největší ze všech grimoárů?maskarni_plakat
Oktávo
Hex
Necrotelecomicon

.

2. Jaké si dal Smrť „občanské“ jméno, když odešel do důchodu?
Ronald „Ronaldek“ Soak
Vilém Klika
Mort

.

3. Koho se bábi Zlopočasná a stařenka Oggová rozhodli vybrat jako náhradu za Magrátu na post třetí čarodějky?
Toničku Bolavou
Anatému Novotrikovou
Anežku Nulíčkovou.

.
Dvojici lístků do soutěže poskytl Klub Terryho Pratchetta. Děkujeme.

Svoje odpovědi posílejte na známou adresu sardensoutez@centrum.cz do půlnoci 16. února 2013, do předmětu uveďte Zeměplocha a hlavně napište svoje jméno a adresu a zda se bálu zúčastníte osobně, nebo budete chtít lístky pro své známé.

Komentáře

komentářů

About The Author