Dlouho očekávaná sbírka povídek ze soutěže O Dračí řád 2011 se dočkala křtu na PragoFFestu 2013. V sobotu jsme tuto nádhernou knihu polili výborným moravským vínem a role kmotry se laskavě ujala Petra Neomillnerová. Děkujeme! Reportáž z akce najdete již brzy v únorovém MFantasy e-magazínu.

Teď pro vás ale máme pár dalších užitečných informací, a to kde sborník koupit, nebo (v tom lepším případě) jak ho vyhrát! Dračí řád – Času navzdory (pojmenováno podle vítězné povídky) je v papírové verzi již k dostání za příznivou cenu na stránkách Zoner Pressu a najdete ho i např. na Daemon.cz nebo ve specializovaných knihkupectvích. E-book můžete pořídit na Palmknihách nebo Ereadingu ve formátech PDF, ePub a MOBI.

Za 149 Kč (129 Kč elektronická verze) dostanete téměř 200 stran toho nejlepšího, co se v druhém ročníku řádu urodilo. Plus ilustrace nejlepších ze soutěže O dračí oko. Plus povídka Zaslíbený od Karoliny Francové! Pokud vás to nepřesvědčilo, na facebookové stránce nakladatele jsou k nalezení ilustrace ze sborníku doplněné o krátké ukázky z knihy. Rozhodně stojí za nahlédnutí.

Děkujeme vám, pokud se rozhodnete Dračí řád podpořit. S každým prodaným kusem stoupá šance na vydání i dalšího ročníku. 🙂

 

A pro ty, kteří mají zájem o něco extra (a ještě k tomu zdarma, no neberte to), tu máme SOUTĚŽ!

Jeden výtisk jsme nechali podepsat všemi autory, kteří dorazili na křest (asi polovina všech zúčastněných autorů včetně ilustrátorů). Abyste tuto podepsanou knihu vyhráli, stačí uhodnout (nebo najít/vyvěštit/vědět) jména alespoň tří podepsaných. Tato tři jména nám pošlete do půlnoci soboty 9.2.2013 emailem na adresu soutez@mfantasy.cz a do předmětu napište Dračí řád. Připište svou poštovní adresu pro případ, že vás vylosujeme. Hodně štěstí!

Ondřej Páleník

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko.
Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.