Na únorovém komiksovém čtvrtku se toho řeklo a ukázalo hodně. Povídalo se dlouho, téměř dvě hodiny. Jiří Pavlovský a Petr Litoš prozradili co mohli. A na co se tedy můžeme těšit?

.

Nová CREW

Jiří Pavlovský přiznal, že časopis CREW se neprodává tak, jak by se prodávat mohl. A klesá i jeho prestiž. Podle všech ukazatelů je tedy čas na změnu.
Brzy nás tedy čeká poslední stará verze časopisu (a v něm Lobo v roli Batmana) a od jara se můžeme těšit na novou podobu CRWE, která bude vycházet pravidelně co dva měsíce.

J. Pavlovský s úsměvem prohlásil, že se změní vše kromě úvodníku a tiráže. Podstatnou novinkou bude komiksový příběh na pokračování. Pokud si tedy koupíte příštích šest CRWÍ, budete mít doma hned dva dlouhé komiksové příběhy.

více info zde

.

Na co připravit naše peněženky

Nakladatelství CREW ani letos nezaspí a bude naše poličky plnit Spidermany, Živými mrtvími, Punishery, Kůstkem, Death Notem a dalšími stálicemi. Touha vydávat pravidelné série po půl roce zůstala.

Edice Mistrovská díla evropského komiksu nám přinese porno erotický komiks Borgia od italského autora Mila Manary. Kdo chce vědět, o co jde, nechť se podívá na facebook CRWE – už jen ty ukázky stojí za to.

Samozřejmě nás toho čeká víc (nějaká ta beletrie, možná se objeví něco od Štěpána Kopřivy či Jiřího Kulhánka) a o všem budeme informovat v průběhu roku.