Loňský ročník Dračího řádu se dočkal zveřejnění nejlepších povídek. Deset nejlepších začínajících autorů podpoří i Karolina Francová a ilustrátoři úspěšní v soutěži O dračí oko. Byla to dlouhá cesta od vítězství v soutěži ke stránkám sborníku, ale už je konečně za námi. Nyní se můžeme pokochat ukázkou z připravené knihy (a e-booku), kterou pokřtíme již tento víkend na PragoFFestu (přesný čas sobotního křestu bude upřesněn).

POZOR, AKTUALIZOVÁNO:

Dračí řád – Času navzdory (pojmenováno podle vítězné povídky) je v papírové verzi již k dostání za příznivou cenu na stránkách Zoner Pressu a najdete ho i např. na Daemon.cz nebo ve specializovaných knihkupectvích. E-book můžete pořídit na Palmknihách nebo Ereadingu ve formátech PDF, ePub a MOBI.

Anotace:

Soubor fantasy povídek doplněných o zajímavé ilustrace. Co autor, to jiný styl a jiný nápad. Který se zalíbí právě vám?

Patnáct statečných. Patnáct nejlepších. Deset vítězů literární soutěže O Dračí řád a pět nejúspěšnějších z klání O dračí oko. Přesvědčte se, že jejich vítězství bylo zasloužené, a zároveň zjistíte, jak rozmanitý a nápaditý může žánr fantasy povídky být. Dejte šanci začínajícím autorům a seznamte se s jejich tvorbou.

Pohádkový příběh, mrazivé napětí, trocha české historie nebo snad notná dávka humoru? Všechno v souboru Dračí řád – Času navzdory naleznete. A jako bonus povídku spisovatelky Karoliny Francové.

Píšete si doma do šuplíku a přemýšlíte, zda nějakou literární soutěž také nezkusit? Váháte, zda na to máte? Přečtěte si povídky těch, kteří se nebáli, a možná v nich najdete inspiraci!

Autor:                   kolektiv autorů

Rozměry:              147 x 210 mm

Datum vydání:       leden 2013

Počet stran:           194

Typ vazby:            měkká

Cena:                    tištěná 149 Kč, e-kniha 129 Kč

Ukázka z knihy: