Je to tak, znovu soutěžíme. A tentokrát o komiks Tajemný hrad v Karpatech na motivy známé verneovky, jehož autorem je Petr Kopl. Na nedávném křtu se nám podařilo získat pro vás i podpis, takže pokud jste fanouškem/fanynkou Koplových komiksů (nebo komiksů vůbec) nenechte si ujít možnost získat tento kousek do své sbírky.

Nebudeme se vás ptát na nic příliš záludného, ale úplně zadarmo to nebude. Chceme vědět odpověď na jedinou otázku:

 

Kolikátou komiksovou knihou Petra Kopla je Tajemný hrad v Karpatech?

Své odpovědi posílejte nejpozději do půlnoci pátku 4.1.2013 na adresu soutez@mfantasy.cz a do předmětu napište heslo Tajemný hrad v Karpatech. Nezapomeňte uvést svou adresu, abychom věděli, kam vám máme knihu zaslat. Výherce vylosujeme následující den.

 

Ukázky a užitečné informace najdete zde:

Stránky Petra Kopla.

Stránky nakladatelství Zoner Press.

Komentáře

komentářů

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.