Takřka před měsícem jsme si pro vás připravili kreativní soutěž, kdy jsme vám dali možnost zasoutěžit si o velké množství knižních cen z naší vánoční nadílky.

Stačilo jen libovolným způsobem, který vám osobně nejvíce vyhovoval, vytvořit dílko, v němž by hrál hlavní roli náš magazín MFantasy.

 .

Pole působnosti bylo takřka neomezené a do redakce nám dorazila rozmanitá dávka příspěvků – obrázky, básničky, slogan, videa i fotomontáže… Za všechny příspěvky vám moc děkujeme, udělaly nám velkou radost!

 .

SPONZOŘI SOUTĚŽE:

.

Ze všech došlých příspěvků jsme v redakci vybrali pět, které se nám líbily nejvíce. Tyto příspěvky budou oceněny podle systému, který jsme uvedli již při vyhlašování samotné soutěže.

 .

Výherci budou během svátků postupně oslovováni v pořadí, v jakém se umístili, a budou si vybírat z naší vánoční nadílky příslušný počet titulů. Výhry budou odeslány v průběhu ledna!

 .

A nyní už vás nebudeme napínat a prozradíme vám, kdo se stal výhercem naší Velké vánoční soutěže.

 .

 1. místo: Alena Kubíková

.

2. místo: Alžběta Bílková

[youtube_sc url=“http://www.youtube.com/watch?v=tiU9KnCnI-k&feature=youtu.be“]

 .

3. místo: Jaroslav Burda

 .

4. místo: Lenka Zralá (Strážce pokladu)

.

5. místo: Anežka Barhoňová (Zima s MFantasy)

Zima s MFantasy

Nevšímám si venku sněhu,

nevšímám si námrazy,

v teplíčku se totiž hřeju,

pročítám Mfantasy.

Všem vítězům gratulujeme, doufáme, že si své ceny užijete a udělají vám radost stejně, jako nám vaše příspěvky!

Pro MFantasy píši recenze na knihy a sem tam na nějaký ten seriál. Kromě toho se věnuji vlastní literární tvorbě. Jsem workshopácký harcovník, a proto tady ode mě můžete najít i pár rad ohledně psaní, kdy se pokouším vlastní zkušenosti předávat dál.

Z knih preferuji spíše klasickou hrdinskou fantasy, ale nebráním se ani novějším žánrům. Mezi mé oblíbence patří R. A. Knaak, Philip Pullman, Markus Heitz, Vladimír Šlechta, Juraj Červenák a řada dalších…

About The Author

Pro MFantasy píši recenze na knihy a sem tam na nějaký ten seriál. Kromě toho se věnuji vlastní literární tvorbě. Jsem workshopácký harcovník, a proto tady ode mě můžete najít i pár rad ohledně psaní, kdy se pokouším vlastní zkušenosti předávat dál. Z knih preferuji spíše klasickou hrdinskou fantasy, ale nebráním se ani novějším žánrům. Mezi mé oblíbence patří R. A. Knaak, Philip Pullman, Markus Heitz, Vladimír Šlechta, Juraj Červenák a řada dalších...