„A je to kurva tady!“ JWP

Listopadové číslo MFantasy E-magazínu si nyní můžete volně stáhnout přímo zde. Je to pro letošní rok druhé číslo a zřejmě i poslední v tomto roce. Toto hororové číslo je nabité zajímavými tvory a potvorami. Nebudu tu jmenovat plno recenzí na knihy a filmy, které jsou uvnitř. Jsem rád, že se MFantasy vrací zpátky k tvorbě Vás, čtenářů. S tím je spojené i oznámení, že pokud byste měli povídku a měli zájem ji publikovat u nás na webu či v e-magazínu, rozhodně nás kontaktujte. Ať už jde o povídku či poezii. Dveře jsou Vám otevřené.

V tomto čísle jsem dále pyšný i na účast českého velikána JWP, který u nás bude publikovat na pokračování svůj dosud nevydaný román Ken Wood III. Určitě si to nenechejte ujít. Kromě toho si můžete užít i povídku Prokletý od Martina Stručovského, jehož jméno už není tak neznámé.

No, a na závěr to nejlepší. Chtěl bych poděkovat a hlavně poblahopřát k narozeninám Jitce Šenkeříkové, která pro MFantasy ilustruje a má na svědomí ilustraci na obálce. Jsme rádi, že jsi s námi v týmu, všechno nejlepší a hodně zdraví.

No, další své plky si nechám pro sebe a Vám přeji, abyste si toto číslo řádně užili a pobavili se u něj. Hlavně nezapomeňte, že je pořád tvořen fanoušky pro fanoušky, takže pokud narazíte na nedokonalost, chybku či jiný zádrhel, odpusťte nám ho. Popřípadě se neváhejte obrátit na naši redakci s tím, co by chtělo vylepšit, upravit a tak dále. Za Vaši pomoc budeme neskonale vděční.

Verze v PDF

Verze v EPUB

 

 

 

 

Kde se vzal tu se vzal, přišel od nikud a nikam nemíří. Budoucnost raději neplánuje a minulost se pokusil pohřbít, občas se mu však vrací jako duch.

Samozvaný kritik filmů a seriálů, recenzent mfantasy.cz kde to svým rýpáním a neustálým otravováním dotáhl až na zástupce šéfredaktora a i tak si nedá pokoj…

Rovněž velký fanda fantasy a fenoménu Star Wars.

Milovník fantasy literatury a hororů jak hraných tak psaných.

Obdivovatel Stephena Kinga, J. R. R. Tolkiena, G. R. R. Martina, A. Pechova a T. Canavan.

Zapřísáhlý fanoušek Lucase, Spielberga, Jacksona a Baye.

Jeden z pořadatelů AMConu, Advíku, O Dračí řád a O dračí oko.

Porotce literární soutěže O Dračí řád.

About The Author

Kde se vzal tu se vzal, přišel od nikud a nikam nemíří. Budoucnost raději neplánuje a minulost se pokusil pohřbít, občas se mu však vrací jako duch. Samozvaný kritik filmů a seriálů, recenzent mfantasy.cz kde to svým rýpáním a neustálým otravováním dotáhl až na zástupce šéfredaktora a i tak si nedá pokoj... Rovněž velký fanda fantasy a fenoménu Star Wars. Milovník fantasy literatury a hororů jak hraných tak psaných. Obdivovatel Stephena Kinga, J. R. R. Tolkiena, G. R. R. Martina, A. Pechova a T. Canavan. Zapřísáhlý fanoušek Lucase, Spielberga, Jacksona a Baye. Jeden z pořadatelů AMConu, Advíku, O Dračí řád a O dračí oko. Porotce literární soutěže O Dračí řád.

One Response

Leave a Reply