V naší poslední soutěži jste hráli o dva podepsané kusy knihy Juraje Červenáka Zlato Arkony. A porotože kniha se už křtila na Parconu v Bratislavě, ptali jsme se, čím bylo Zlato Arkony pokřtěno. Správná odpověď zněla domácím černým pivem!

Vylosovali jsme dva z vás. Výherci se stali:

Květoš Kmínek

Marie Sobotková

Oběma vítězům gratulujeme a děkujeme nakladatelství Brokilon za poskytnuté ceny. Všem soutěžícím přejeme hodně štěstí příště!

 

Ondřej Páleník

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko.
Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

Leave a Reply