Žádná volba není bez následků. Měl to být pro Tris šťastný a slavnostní den, ale všechno dopadlo úplně jinak. Po krvavé tragédii mezi frakcemi vzrůstají konflikty a nad společností se vznáší válka. Tris se musela rozhodnout už jednou – a teď ji čeká další volba. Dřívější rozhodnutí, obavy, zármutek i provinilost, to vše ji teď dostihlo a Tris nezbývá než bez výhrad přijmout svou Divergentní identitu. Dokáže se ale vyrovnat se vším, co to znamená?

(Anotace)

 _________________________________________________________________________________________

Rezistence je druhý díl Povstalecké trilogie, jejíž autorkou je Veronica Roth. Autorce je teprve 23 let a její první kniha s názvem Divergence se stala světovým bestsellerem. Příběh z dystopické budoucnosti lidstva je určen především dospívajícím, ale věříme, že si najde své příznivce i mezi staršími čtenáři.

Pokud byste jedním výtiskem knihy Rezistence chtěli obohatit svou knihovničkou, máte možnost! Stačí odpovědět na dvě následující otázky:

 .

1)      Jaké je skutečné jméno Čtyřky? (Stačí křestní.)

2)      Jakou přezdívku má Tris?

a)      Drsňačka

b)      Škrob

c)      Piškot

 .

Své odpovědi posílejte nejpozději do půlnoci neděle 21. 10. na e-mailovou adresu: soutez@mfantasy.cz a do předmětu napište heslo Rezistence.

Nezapomeňte uvést svou adresu, abychom v případě vaší výhry věděli, kam vám knihu máme zaslat. Výherce vyhlásíme následující den.

Hodně štěstí!

.

.

Sponzorem soutěže je nakladatelství Albatros – CooBoo.

About The Author

Leave a Reply