MacKayle Laneové zabijí sestru a ona se rozhodne vypátrat jejího vraha. Netuší ale, že se tím současně vydává na dlouhou cestu plnou záhad, nebezpečí a také nelehkého sebepoznání. Seznamuje se s dvěma tajemnými muži, bohatým a nepřístupným knihkupcem Jerichem Barronsem a pro pozemské ženy neodolatelným dananským princem V’lanem, jenž jí nabízí pomoc. Chce-li přežít a dobrat se pravdy o sestřině smrti, musí dovedně využívat oba průvodce, jimž sama nedokáže věřit, a především najít Sinsar Dubh – milion let starou knihu černé magie ovládající svět nesmrtelných i smrtelných bytostí. Stínová říše Dananů dlouhá tisíciletí nerušeně existovala vedle světa lidí. Nyní ale zeď, která je dělila, mizí a Mac zůstává osamoceným bojovníkem za záchranu svého druhu.

(Anotace)

 _________________________________________________________________________________________

Neleníme a máme pro vás další soutěž!

Tentokrát se jedná o novinku, kterou v minulém týdnu uvedlo na trh nakladatelství Jota – druhý díl ze série Horečka s názvemKrvavá horečka“ z pera Karen Marie Moning.

Pokud chcete zkusit své štěstí a získat tuto knihu, stačí odpovědět na následující otázky.

.

Autorka si pro své věrné fanoušky připravila k sérii Horečka malý bonus v podobě soundtracku… A my chceme vědět dvě věci:

1)      Jak se tento soundtrack jmenuje?

2)     Kdo je tvůrcem tohoto soundtracku?

.

Tentokrát je šance na výhru vyšší, neboť soutěžíme o tři výtisky, takže neváhejte a zkuste své štěstí!

Své odpovědi posílejte nejpozději do půlnoci neděle 28. 10. na adresu soutez@mfantasy.cz do předmětu napište heslo Horečka. Nezapomeňte uvést svou adresu, abychom věděli, kam vám máme knihu zaslat. Všechny výherce vylosujeme následující den.

Přejeme hodně štěstí!

.

Sponzorem soutěže je nakladatelství Jota

Komentáře

komentářů

Leave a Reply