Pokaždé, když Českou republiku navštíví nějaký významný autor fantastického žánru, je tato událost malým svátkem, který by si neměl nechat ujít žádný fanoušek fantastiky.

Během své návštěvy Prahy se známý kanadský spisovatel Guy Gavriel Kay bude věnovat rovněž propagaci svých knih. Zejména pak té aktuálně vydané – historického eposu POD NEBESY z dob pradávné Číny.

Na programu bude beseda se čtenáři dnes už deseti jeho česky vydaných knih a následná autogramiáda. Vzhledem k tomu, že jde o první autorovu návštěvu Prahy, nemusí se podobná událost v budoucnu opakovat, a tak k účasti zveme všechny čtenáře fantastického žánru a samozřejmě především všechny fanoušky tohoto jedinečného spisovatele, jenž dnes patří mezi světovou žánrovou špičku.

Setkání s Guyem Gavrielem Kayem proběhne už tuto sobotu 6. 10. od 15:00 v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí.

Ukažme G. G. Kayovi, že umíme ocenit skvělou fantastiku, kterou pro nás napsal!

.

Pro MFantasy píši recenze na knihy a sem tam na nějaký ten seriál. Kromě toho se věnuji vlastní literární tvorbě. Jsem workshopácký harcovník, a proto tady ode mě můžete najít i pár rad ohledně psaní, kdy se pokouším vlastní zkušenosti předávat dál.

Z knih preferuji spíše klasickou hrdinskou fantasy, ale nebráním se ani novějším žánrům. Mezi mé oblíbence patří R. A. Knaak, Philip Pullman, Markus Heitz, Vladimír Šlechta, Juraj Červenák a řada dalších…

About The Author

Pro MFantasy píši recenze na knihy a sem tam na nějaký ten seriál. Kromě toho se věnuji vlastní literární tvorbě. Jsem workshopácký harcovník, a proto tady ode mě můžete najít i pár rad ohledně psaní, kdy se pokouším vlastní zkušenosti předávat dál. Z knih preferuji spíše klasickou hrdinskou fantasy, ale nebráním se ani novějším žánrům. Mezi mé oblíbence patří R. A. Knaak, Philip Pullman, Markus Heitz, Vladimír Šlechta, Juraj Červenák a řada dalších...

Leave a Reply