Minulý týden jsme si pro vás připravili soutěž o knihu „Bohové Olympu: Proroctví“, volně navazující na sérii Percyho Jacksona.

Abyste knihu mohli získat, stačilo správně odpovědět na naše tři otázky. Všichni zúčastnění odpověděli správně, ale i tak si pro pořádek správné odpovědi projděme.

1)      Afrodita je bohyně:

               b) Lásky

2)      Otcem Percyho je bůh moře:

               c) Poseidon

3)      Cheirón je:

              a)      Kentaur

.

Už vás nebudu déle napínat… Výhercem knihy se stává Martina Benediktová! Gratulujeme!

Všem zúčastněným děkujeme a doufáme, že se zúčastníte i některé z našich dalších soutěží. Zatím připomínáme stále probíhající soutěž o podepsané Zlato Arkony!

Pro MFantasy píši recenze na knihy a sem tam na nějaký ten seriál. Kromě toho se věnuji vlastní literární tvorbě. Jsem workshopácký harcovník, a proto tady ode mě můžete najít i pár rad ohledně psaní, kdy se pokouším vlastní zkušenosti předávat dál.

Z knih preferuji spíše klasickou hrdinskou fantasy, ale nebráním se ani novějším žánrům. Mezi mé oblíbence patří R. A. Knaak, Philip Pullman, Markus Heitz, Vladimír Šlechta, Juraj Červenák a řada dalších…

About The Author

Pro MFantasy píši recenze na knihy a sem tam na nějaký ten seriál. Kromě toho se věnuji vlastní literární tvorbě. Jsem workshopácký harcovník, a proto tady ode mě můžete najít i pár rad ohledně psaní, kdy se pokouším vlastní zkušenosti předávat dál. Z knih preferuji spíše klasickou hrdinskou fantasy, ale nebráním se ani novějším žánrům. Mezi mé oblíbence patří R. A. Knaak, Philip Pullman, Markus Heitz, Vladimír Šlechta, Juraj Červenák a řada dalších...

Leave a Reply