Prázdniny jsou pryč a s nimi i naše soutěž o knihy. Zúčastnilo se neuvěřitelných 121 z vás! Děkujeme! Doufáme, že jste si křížovku vychutnali. Jestli se vám líbila, dejte nám vědět v komentářích.

Tajenka, kterou jste měli odhalit, byla: Jaký je rozdíl mezi trpaslíkem a hobitem ? Trpaslík má plnovous na bradě, hobit na nohách.

Gratulujeme všem, kdo se dopracovali ke správnému výsledku. Vyhrát ale mohli jen tři z vás. Takže… kdo byli ti tři šťastlivci?

 

1. vylosovaná je Radka Vejvodová! Získává:

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (Jota)

Volání netvora (Jota)

Kouř a stíny (Brokilon)

Hrobnické historky (Mytago)

Hry s příběhem: Ocel a krev (Mytago)

2. vylosovaný, Milan Jasoněk, získává:

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (Jota)

Volání netvora (Jota)

Kouř a stíny (Brokilon)

Lone Wolf 1 (Mytago)

 

A konečně třetí vylosovaná, Petra Hejhalová, dostane:

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (Jota)

Volání netvora (Jota)

Kouř a stíny (Brokilon)

Výhercům blahopřejeme! Děkujeme všem soutěžícím za účast a doufáme, že to zkusíte i příště. Děkujeme také našim partnerům:

Ondřej Páleník

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko.
Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

Leave a Reply