Víte už, že vyšla nová kniha Juraje Červenáka s naším starým známým Černým Roganem? Pojďte si o ni zasoutěžit. Nabízíme rovnou dva autorem podepsané kousky za správnou odpověď na jednu otázku. Jdete do toho, nebo si potřebujete nejprve pustit trailer?

[youtube_sc url=“http://www.youtube.com/watch?v=3mHvSUcs11Y“]

A soutěžní úkol? Tentokrát zkuste zjistit (pokud to ještě nevíte), čím bylo Zlato Arkony pokřtěno!

Odpověď nám pošlete nejpozději do půlnoci soboty 6. 10. na e-mail: soutez@mfantasy.cz. Do předmětu uveďte heslo Zlato Arkony. Nezapomeňte uvést svou adresu, abychom v případě vaší výhry věděli, kam vám knihu máme zaslat. Výherce vyhlásíme následující den.

Přejeme hodně štěstí!

Ondřej Páleník

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko.
Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

Leave a Reply