Od ledna 2005 do října 2007 vycházely na MFantasy tzv. e-magazíny. Dnes jde již o historii, a při jejich prohlížení se budete spíše bavit technickým zpracováním, které dneska těžce zaostává. Avšak na tehdejší dobu to byl především zajímavý nápad a přišli jsme s ním v rámci žánru fantasy první.

V redakci jsme se rozhodli, že je na čase tuto činnost obnovit, a připravili jsme si pro vás po dlouhé odmlce nové číslo e-magazínu. Naším plánem je vydávat ho čtvrtletně a přinášet v něm to nejlepší, co se za tu dobu objevilo na našem webu. Samozřejmostí je i řada článků, recenzí a novinek, které jsou napsány primárně pro e-magazín.

Za oživením e-magazínu stojí Martin „Macík“ Caha, kterému tímto děkujeme.

?

V srpnovém čísle tak můžete najít recenze na nového Batmana a Spider-Mana – jak si proti sobě vedou dva z nejznámějších super-hrdinů na poli filmovém, hudebním a herním?

Samozřejmostí jsou recenze na knihy, filmy a seriály. Nechybí povídky ze soutěže „O Dračí řád“, doplněné ilustracemi. Na své si přijdou i milovníci poezie. A pokud vás zajímá historie čaje, není nic snazšího, než si stáhnout srpnové číslo našeho e-magazínu!

Na závěr si dovolujeme upozornit na exkluzivní rozhovor s britským spisovatelem hrdinské a temné fantasy: Joem Abercrombiem, který si pro vás připravil Ondřej „Walome“ Hartman.

E-magazín bude ke stažení u nás na stránkách od 24. 8. 2012!

About The Author

Leave a Reply