Vážení čtenáři,

S velkou hrdostí vám představuji letošní první číslo MFantasy E-MAGAZÍNU, o němž jste se mohli dozvědět z předchozích článků. Je to mnou oživený projekt fantasy. Každý v něm najde to své a ještě víc. Prvnímu letnímu dílu nemůže kralovat nikdo jiný než Batman, který v závěsu za sebou táhne kulhajícího Spider-Mana. Srovnáme si je na všech polích. Nepřijdete ani o knižní recenze, povídky a poezii. Milovníci čajů se něco dozvědí o jejich historii.

No a to nejdůležitější a nejzajímavější… no přeci rozhovor s velmi známým spisovatelem Joe Abercrombiem. Tak neváhejte, stáhněte si ho a začtěte se do magazínu nabitého fantasy! K dispozici je i verze pro čtečky e-booků!

Klasická verze v PDF 

Verze EPUB pro čtečky

Kde se vzal tu se vzal, přišel od nikud a nikam nemíří. Budoucnost raději neplánuje a minulost se pokusil pohřbít, občas se mu však vrací jako duch.

Samozvaný kritik filmů a seriálů, recenzent mfantasy.cz kde to svým rýpáním a neustálým otravováním dotáhl až na zástupce šéfredaktora a i tak si nedá pokoj…

Rovněž velký fanda fantasy a fenoménu Star Wars.

Milovník fantasy literatury a hororů jak hraných tak psaných.

Obdivovatel Stephena Kinga, J. R. R. Tolkiena, G. R. R. Martina, A. Pechova a T. Canavan.

Zapřísáhlý fanoušek Lucase, Spielberga, Jacksona a Baye.

Jeden z pořadatelů AMConu, Advíku, O Dračí řád a O dračí oko.

Porotce literární soutěže O Dračí řád.

About The Author

Kde se vzal tu se vzal, přišel od nikud a nikam nemíří. Budoucnost raději neplánuje a minulost se pokusil pohřbít, občas se mu však vrací jako duch. Samozvaný kritik filmů a seriálů, recenzent mfantasy.cz kde to svým rýpáním a neustálým otravováním dotáhl až na zástupce šéfredaktora a i tak si nedá pokoj... Rovněž velký fanda fantasy a fenoménu Star Wars. Milovník fantasy literatury a hororů jak hraných tak psaných. Obdivovatel Stephena Kinga, J. R. R. Tolkiena, G. R. R. Martina, A. Pechova a T. Canavan. Zapřísáhlý fanoušek Lucase, Spielberga, Jacksona a Baye. Jeden z pořadatelů AMConu, Advíku, O Dračí řád a O dračí oko. Porotce literární soutěže O Dračí řád.

3 komentáře

Leave a Reply