Mac je obyčejná holka z malého jižanského města, která se stará především o nehty a dokonalé opálení. Její bezstarostný život ale trvá jen do chvíle, kdy najdou tělo její mrtvé sestry, která jí stačila v hlasové schránce zanechat podivný vzkaz…

Ve snaze přijít tajemství na kloub vyráží do Dublinu, kde nachází sestřin rozházený byt a množství stop. Postupně se zaplétá do přediva klamu a lží a zjišťuje, že je stejně jako její mrtvá sestra obdařena zrakem, jímž dokáže nahlédnout do světa, který zůstává ostatním lidem utajen. Zajímá ji jediné: najít knihu, která možná stála její sestru život a může přivodit zkázu celému lidstvu.

(Oficiální text distributora)

                                                                                                                                                                             

Série “Horečka” od autorky Karen Marie Moning si v zahraničí získala velkou oblibu a i u nás se na překlad knihy těšilo mnoho čtenářů. Dočkali jsme se – první díl série s názvem “Temná horečka” vydalo v uplynulých dnech nakladatelství Jota.

Pokud knihu ještě nemáte a rádi byste si ji přidali do své knihovničky, máme pro vás dobrou zprávu – můžete si o ni u nás zasoutěžit! Stačí k tomu jediné: Zodpovědět tři naše záludné otázky.

 

1) V jakém roce vyšla kniha „Temná horečka“ v zahraničí?

2) Kolik dílů celkem má série „Horečka“?

3) Autorka si přidala do bibliografie i komiks, jaký má tento komiks název?

 

Odpovědi posílejte na email soutez@mfantasy.cz a do předmětu uveďte heslo Horečka. Nezapomeňte připsat také svou poštovní adresu, abychom věděli, kam vám máme knihu poslat v případě, že vyhrajete. Odpovědi posílejte do neděle 22. 7. 2012, vítěz bude vylosován následující den.