Píšete? Nejste si jistí? Chcete doopravdy vědět, jaké to je? Dosud jste neuspěli a nevíte, čím to je? Nebo jste uspěli a přitom také nevíte, čím to je? Městská knihovna v Praze nabízí možnost, jak na tyto otázky nalézt odpovědi. V pobočce Smíchov (Náměstí 14. října 15, Praha 5) budete mít možností a příležitostí hned několik.

V nejbližší době jsme připravili literární dílnu v sobotu 16. 6. 2012 od 9:15 hodin. Půjde o přátelské setkání nad povídkami. Vzájemně si texty rozebereme a zároveň zkusíme nabídnout i něco navíc, co se informací o psaní týče. Toto setkání je otevřeno všem psavcům – stačí mít povídku, odvahu a platný průkaz do knihovny (lze zařídit i na místě). Bližší informace lze získat na emailu lincm@mlp.cz

Pro ty, kteří to se psaním myslí vážně (nebo na jaře nemohou) bude od podzimu připraven další ročník literární dílny „Mistři písmen, učni slov“. Jde o cyklus pěti setkání, během nichž autoři budou mít šanci na svém psaní systematicky pracovat a nahlížet na ně z různých úhlů pohledu. Bližší informace o tom, jak tento workshop probíhá, naleznete například na této stránce: http://mila-linc.cz/pro-pisalky/mistri-pismen-ucni-slov. Přihlašujte se už nyní, na výše uvedeném emailu se vám dostane veškerých informací.

Nemůžeme slíbit, že z vás z fleku uděláme lepší spisovatele. Jenom ukážeme, kde se můžete zlepšovat, nabídneme nové podněty a seznámíte se s dalšími podobně smýšlejícími lidmi. A to už za pokus stojí!