Rodina Starků je starým a významným rodem, který ovládá dobře boj a přežití v nehostiné krajině, nicméně zpěvu a jiným hudebním disciplínám by se měli pravděpodobně vyhnout, jak dokazuje video níže. Původ videa zatím není znám, ale naše redakce má informaci, že by se mohlo jednat o nepodařený příspěvek rodiny Starků do soutěže Západozemí má talent!

Fiasko v soutěži Západozemí má talent! To musíte slyšet!

A nebo, že by to byl skandál královské úrovně?

Jsou děti vznešeného rodu na makovém mléku či snovém vínu (místních omamných látkách)? Nepodařilo se nám sehnat výpověd nikoho z rodiny. Matka je zlomená zmrzačeným synem a smrtí svého muže, hlavy rodu. Dneš už opravdu hlavy na kůle. Tiskový mluvčí rodiny mistr Luwin vše jednoznačně vyvrátil, a označil vše za dětský žert, kterým se snažili přijít na jiné myšlenky po tragických událostech, jakými byla třeba smrt otce či zmrzačení bratra.

Komentáře

komentářů

About The Author

Kde se vzal tu se vzal, přišel od nikud a nikam nemíří. Budoucnost raději neplánuje a minulost se pokusil pohřbít, občas se mu však vrací jako duch. Samozvaný kritik filmů a seriálů, recenzent mfantasy.cz kde to svým rýpáním a neustálým otravováním dotáhl až na zástupce šéfredaktora a i tak si nedá pokoj... Rovněž velký fanda fantasy a fenoménu Star Wars. Milovník fantasy literatury a hororů jak hraných tak psaných. Obdivovatel Stephena Kinga, J. R. R. Tolkiena, G. R. R. Martina, A. Pechova a T. Canavan. Zapřísáhlý fanoušek Lucase, Spielberga, Jacksona a Baye. Jeden z pořadatelů AMConu, Advíku, O Dračí řád a O dračí oko. Porotce literární soutěže O Dračí řád.

Leave a Reply