Čekali jste dlouho, ale tady jsou. Výsledky. Na slovní hodnocení si počkejte, přijde Vám emailem. Mějte prosím strpení, je vás 83 🙂

Tabulka:

Výsledky dračího řádu 2011

Tabulka obsahuje hodnocení 8 porotců (oproti 9 původně oznámeným). Je to proto, že pan Ilenčík se nemohl z organizačních důvodů vzniklých v nakladatelství XYZ zúčastnit. Jinak se všichni porotci zdárně prokousali všemi povídkami, i když se zpožděním. Za to se omlouváme a příště se pokusíme zorganizovat to lépe.

Vítězům gratulujeme a těšíme se na shledání na Festivalu fantazie! Předání cen proběhne během slavnostního Večera fantazie v sobotu 7.7.2012. Pokud nepatříte mezi první desítku a chcete se na vyhlášení podívat, nezapomeňte si koupit zvlášť lístek.

O případném vydání sborníku ještě budeme jednat a samozřejmě vás budeme informovat. Výherci zatím nesmějí své povídky zveřejňovat a byli bychom rádi, kdyby tak nečinili ani ostatní do cca 20. místa – tyto povídky vyjdou na MFantasy.cz.

Partneři soutěže:

Ondřej Páleník

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko.
Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

26 komentářů

Leave a Reply