Tak a konečně Vám přinášíme výsledky narozeninové soutěže, ano je to tak, pokud jste minulý týden zaspali, náš magazín slaví už osmé narozeniny a právě u té příležitosti vyhlásil soutěž o spoustu cen a krom jiného vyhlásil nábor nových redaktorů, ilustrátorů a recenzentů. Více informací najdete zde.

Ale ti, kteří se zúčastnili soutěže, už určitě čekají na výsledky. Nicméně si nejprve připomeneme ceny. Byli to tři balíčky s různým obsahem:

 

1. Knižní trilogie Oliver Nocturno, Povolání: Zaklínačka

2. Válka čarodějek 1. a 2. díl, Beowulf

3. Zaslaná pošta, Otec prasátek, DVD Ocelová pěst

 

A vylosováni byli v pořadí:

 

1. Jitka Šenkeříková, která si zvolila balíček číslo jedna.

2. Marie Dynterová, která si vybrala balíček číslo dvě

3. A na Kateřinu Růžičkovou nám tu zbyl balíček číslo tři.

 

Všem vylosovaným blahopřeji a do dalších soutěží přeji všem mnoho úspěchů.

Kde se vzal tu se vzal, přišel od nikud a nikam nemíří. Budoucnost raději neplánuje a minulost se pokusil pohřbít, občas se mu však vrací jako duch.

Samozvaný kritik filmů a seriálů, recenzent mfantasy.cz kde to svým rýpáním a neustálým otravováním dotáhl až na zástupce šéfredaktora a i tak si nedá pokoj…

Rovněž velký fanda fantasy a fenoménu Star Wars.

Milovník fantasy literatury a hororů jak hraných tak psaných.

Obdivovatel Stephena Kinga, J. R. R. Tolkiena, G. R. R. Martina, A. Pechova a T. Canavan.

Zapřísáhlý fanoušek Lucase, Spielberga, Jacksona a Baye.

Jeden z pořadatelů AMConu, Advíku, O Dračí řád a O dračí oko.

Porotce literární soutěže O Dračí řád.

About The Author

Kde se vzal tu se vzal, přišel od nikud a nikam nemíří. Budoucnost raději neplánuje a minulost se pokusil pohřbít, občas se mu však vrací jako duch. Samozvaný kritik filmů a seriálů, recenzent mfantasy.cz kde to svým rýpáním a neustálým otravováním dotáhl až na zástupce šéfredaktora a i tak si nedá pokoj... Rovněž velký fanda fantasy a fenoménu Star Wars. Milovník fantasy literatury a hororů jak hraných tak psaných. Obdivovatel Stephena Kinga, J. R. R. Tolkiena, G. R. R. Martina, A. Pechova a T. Canavan. Zapřísáhlý fanoušek Lucase, Spielberga, Jacksona a Baye. Jeden z pořadatelů AMConu, Advíku, O Dračí řád a O dračí oko. Porotce literární soutěže O Dračí řád.

Leave a Reply