Po tom, co jsme pro Vás připravili výběr TOP 20 soundtracků z fantasy filmů, tu máme přichystanou další kategorii, a jak už hlásá titulek, půjde o fantasy a sci-fi seriály, tentokrát 10 nejlepších z volby části redakce.

Jak se objevilo u minulého článku, jakýkoliv žebříček je pouze orientační a kždy to vidí jinak. Čili níže uvedené OST jsou jen dle libosti redakce.

Přejděme tedy k samotným výsledkům…

10. Tudorovci

Hudba: Trevor Morris

9. Battlestar Galactica

Hudba: Bear McCreary, Richard Gibbs (2 epizody)

8. 4400

Hudba: George S. Clinton, Claude Foisy, John Van Tongeren

7. Sherlock

Hudba: David Arnold, Michael Price

6. Ztraceni

Hudba: Michael Giacchino

5. Hvězdná brána: SG-1

Hudba: Joel Goldsmith, Richard Band, Kevin Kiner, Neal Acree

4.Legend of the Seeker

Hudba: Joseph LoDuca

3. Firefly

Hudba: Greg Edmonson

2. Terra Nova

Hudba:  Brian Tyler

poznámka – toto je bohužiaľ najbližšie, ako sa dá k oficiálnej hudbe zo seriálu Terra Nova momentálne dostať. Držme palce, aby FOX oficiálne vydal soundtrackové CD čo najskôr. Druhé video sme pridali len preto, že úvodná znelka nie je dostupná v poriadnej kvalite, tak aby ste si to mohli náležite užiť…

1. Game of Thrones

Hudba: Ramin Djawadi

Komentáře

komentářů

About The Author

Kde se vzal tu se vzal, přišel od nikud a nikam nemíří. Budoucnost raději neplánuje a minulost se pokusil pohřbít, občas se mu však vrací jako duch. Samozvaný kritik filmů a seriálů, recenzent mfantasy.cz kde to svým rýpáním a neustálým otravováním dotáhl až na zástupce šéfredaktora a i tak si nedá pokoj... Rovněž velký fanda fantasy a fenoménu Star Wars. Milovník fantasy literatury a hororů jak hraných tak psaných. Obdivovatel Stephena Kinga, J. R. R. Tolkiena, G. R. R. Martina, A. Pechova a T. Canavan. Zapřísáhlý fanoušek Lucase, Spielberga, Jacksona a Baye. Jeden z pořadatelů AMConu, Advíku, O Dračí řád a O dračí oko. Porotce literární soutěže O Dračí řád.

Leave a Reply