Galerie Nemesis slaví 1. narozeniny kamenné prodejny. Oslava formou happeningu proběhne ve dnech od 8. 3. do 10. 3. 2012.

 

Program:

Čtvrtek 8. 3. 2012

Galerie Nemesis bude otevřena od 15:00 do 20:00 hodin

Hlavní program začne v 18:00 zahájením výstavy prvního autora Galerie Nemesis a taktéž jednoho z jejích zakladatelů Martina Zhoufa. Vernisáž zahájí Ondřej Neff, nestor české fantastiky a taktéž jeden z našich autorů.

V rámci vernisáže budou též slavnostně vyhlášeni vítězové 2. ročníku amatérské výtvarné soutěže Galerie Nemesis, jejichž jméne jste si již na našich stránkách sice mohli přečíst, ale ještě nebyli oficiálně v Galerii představeni.

Pátek 9. 3. 2012

Galerie Nemesis bude otevřena od 10:00 do 20:00 hodin

Od 16:00 do 19:00 hodin proběhne workshop „Jak namalovat draka“pod štětcem dalšího z našich autorů Milana Fibigera. Milan Fibiger patří mezi naše nejlepší vládce draků, co se tužky a štětce týče, máte se tedy na co těšit.

V 19:00hodin pak společně pokřtíme knihu Petry Neomillnerové Hon na lišku, jedné z nejlepších fantasy autorek v Čechách, na Moravě i ve Slezku.

Sobota 10. 3. 2012

Galerie Nemesis bude otevřena od 10:00 do 20:00 hodin

Zlatý hřeb celého programu propukne v sobotu ve 14:00. A sice budeme křtít katalog Galerie Nemesis 2012 a taktéž historicky první série sběratelských kartiček s obrazy českých a slovenských autorů. Katalog, jehož vizuální podoba je práce dalšího z našich autorů, Karla Kadlece a jehož úvod napsal Onřej Neff, nabízí přehled všech našich autorů. 1. série sběratelských kartiček „Masters of Czech and Slovak Sci-fi, Fantasy and Adventure“ čítá 71 kusů + 6 speciálních karet.

Kmotry katalogu a kartiček se stanou spisovatelé, z jejichž obálek práce našich autorů velmi dobře znáte, a sice Petra Neomillnerová, Míla Linc a Jirka W. Procházka.

V neposlední řadě vylosujeme v rámci křestu i vítěze naší facebookové soutěže o autorský tisk.

Na závěr připomínáme ještě jednu důležitou informaci – po celou dobu happeningu bude možné zakoupit většinu děl z naší nabídky s desetiprocentní slevou.

Komentáře

komentářů

About The Author

Kde se vzal tu se vzal, přišel od nikud a nikam nemíří. Budoucnost raději neplánuje a minulost se pokusil pohřbít, občas se mu však vrací jako duch. Samozvaný kritik filmů a seriálů, recenzent mfantasy.cz kde to svým rýpáním a neustálým otravováním dotáhl až na zástupce šéfredaktora a i tak si nedá pokoj... Rovněž velký fanda fantasy a fenoménu Star Wars. Milovník fantasy literatury a hororů jak hraných tak psaných. Obdivovatel Stephena Kinga, J. R. R. Tolkiena, G. R. R. Martina, A. Pechova a T. Canavan. Zapřísáhlý fanoušek Lucase, Spielberga, Jacksona a Baye. Jeden z pořadatelů AMConu, Advíku, O Dračí řád a O dračí oko. Porotce literární soutěže O Dračí řád.

Leave a Reply