Děkujeme všem, kteří nám zaslali své práce do soutěže O dračí oko 2011. Sešlo se 17 obrazů, z nichž v prvním kole budou vybírat naši čtenáři (anketu spustíme ještě tento týden) a ve druhém kole odborná porota, jejíž složení se již brzy dozvíte stejně jako ceny, které čekají na vítěze (a bude to pěkná nadílka).

Níže můžete vidět náhled soutěžních prací seřazených podle data doručení. Velké náhledy budou k dispozici se začátkem hlasování. Soutěž je anonymní (nepředpokládáme, že neprozradíte ani přátelům, který obraz je váš, ale nesmíte se k autorství hlásit veřejně před skončením druhého kola, aby nebyli ovlivněni porotci). Prosíme proto, abyste zde veřejně nespekulovali o autorství prací. Soutěže se účastní i někteří autoři již s MFantasy spolupracující, avšak můžete si být jistí, že nebudou ve výhodě (právě díky anonymitě a hodnocení odbornou porotou – práce nehodnotí členové redakce).

Doufáme, že se budou soutěžní práce líbit a přejeme hodně štěstí všem soutěžícím!

Pravidla a harmonogram soutěže zde.

Komentáře

komentářů

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

Leave a Reply