Jakoby se nic nedělo. Opravdu to to tak skoro vypadá. Ani oficiální blog o filmu,  ani facebooková stránka Hobita i Petera Jacksona nic nového nesdělují. Fanouškovské weby píší hlavně o nadšencích, kteří modelují postavy z Pána prstenů, nebo o tom, že se příští týden můžete potkat v Bostonu s Viggo Mortensenem. Ale kdo z vás tam příští týden poletí že?

Jenže když se pátrá, něco se najde. Kromě fotky Gimliho v životní velikosti se tak můžete podívat na facebook Hobit Movies News, kde probíhá soutěž o nejkrásnější logo na téma filmu.

Zúčastnit se můžete i vy! Dokonce smíte využít i obrázků na oficiálním webu, samozřejmě. Obrázek musí být široký 850 pixelů a 315 pixelů vysoký ve formátu JPG nebo PNG.

Bližší informace o soutěži najdete zde. Kdy je uzávěrka jsem nenašel, ale protože vítězové budou vyhlášení 14. března, času není nějak nazbyt. Vyhrát můžete Jeden prsten na řetízku.

Aspoň drobná novinka na závěr. Oproti Pánu prstenů se nyní Hobit natáčí ve „dvojnásobné rychlosti“. Tedy místo 24 snímků za sekundu 48 snímků za sekundu. Jackson doufám, že to napomůže plynulým přechodům, potlačení rozmazání a větší živosti obrazu.

Komentáře

komentářů

About The Author

Za mým prvním setkáním s fantasy stojí jedno jméno – J. R. R. Tolkien. Spisovatel, který pro mě stále zůstává asi největším velikánem v žánru. Od tohoto setkání uplynul už nějaký ten čas a já mezitím začal poznávat fantastiku ze všech možných úhlů. Zhlédl nespočet filmů, stejně tak si zahrál mnoho RPG jak na počítači, tak i na stole, hlavně DrD, které občas ještě hráváme. Projezdil bitvy a larpy, na které se poslední dobou už moc nedostává času, a taky jsem holt trochu zlenivěl:) Momentálně zůstávám věrný fantasy zejména skrz knihy, sci-fi spíš ojediněle. Času ubývá, autorů přibývá, ale i tak rád poznávám nové tváře žánru.

Leave a Reply