Tak a jsou tu další novinky okolo Hobita. Dnes to nebudou žádné velké bomby, protože přímo o filmu se nikde nic většího neobjevilo. Doufejme, že aspoň o to víc se natáčí…

Tak a teď aspoň ta trocha:

 

  • Bohužel jen zatím ve velmi zmenšené podobě jsem našel mapku lokací, kde se natáčelo i s popisem, jaké scény se tam točily. Snad se brzy objeví i ve větším rozlišení (viz níže).
  • Pro lego nadšence může být inspirací Legohobit.
  • Poněkud starší video z prosince, ale pro všechny fajnšmekry dozajista zajímavé, ukazuje, jak vypadá upravený dům pro hobity . Neváhejte a zhlédněte.
  • Posledních několik fotek z filmu, si můžete prohlédnout na oficiální facebookové stránce zde.

Komentáře

komentářů

About The Author

Za mým prvním setkáním s fantasy stojí jedno jméno – J. R. R. Tolkien. Spisovatel, který pro mě stále zůstává asi největším velikánem v žánru. Od tohoto setkání uplynul už nějaký ten čas a já mezitím začal poznávat fantastiku ze všech možných úhlů. Zhlédl nespočet filmů, stejně tak si zahrál mnoho RPG jak na počítači, tak i na stole, hlavně DrD, které občas ještě hráváme. Projezdil bitvy a larpy, na které se poslední dobou už moc nedostává času, a taky jsem holt trochu zlenivěl:) Momentálně zůstávám věrný fantasy zejména skrz knihy, sci-fi spíš ojediněle. Času ubývá, autorů přibývá, ale i tak rád poznávám nové tváře žánru.

Leave a Reply