Ježíšek chodí i na internetu. Zastaví se i na MFantasy, aby nám tu nechal pár dárků. Budeme doufat, že naše stránky se podaří už konečně naplno rozjet a udržet v bezproblémovém chodu, aby se dostal na Vánoce dovnitř! Jestli si potrpíte na překvapení nebo neradi dostáváte dárky, tak nečtěte dál.

Máme k dispozici důvěrné informace od zdroje blízkého Ježíškovi, že přinese našim čtenářům tyto dárky:

Vstupenka na celý PragoFFest 2012

Dvoudenní vstupenka na PragoFFest 2012

Jednodenní vstupenka na PragoFFest 2012

   

Kroniky Sialy 1 a 2: Tulák ve stínech [1. recenze, 2. recenze], Tanec ve stínech (Alexej Pechov)

Děti noci (Dan Simmons)

Velká ryba: Román mytických rozměrů (Daniel Wallace)

Fantasmagorie (Julia Bruce)

 

Pravidla soutěže

Tak co, máte chuť soutěžit? Napište nám své fantastické vánoční přání a my Vám ho možná splníme! Na délce nezáleží, vyhrává 7 nejoriginálnějších přání. Můžete nám napsat, kterou z cen byste si přáli a proč, nebo třeba zabrousit do širých vod fantastiky a zamyslet se, co ze všech fantasy světů by vám bylo nejdražší. Fantazii se meze nekladou. Nestyďte se a zkuste to.

Vaše přání ohodnotí šéfredaktor MFantasy a jeho zástupci. Soutěž ukončíme 22. 12. 2011 o půlnoci a výsledky zveřejníme 24. 12, takže výherce bude čekat jedno pěkné vánoční překvapení. Soutěžní úkol není omezený délkou. Své odpovědi posílejte na email soutez@mfantasy.cz a do předmětu uveďte heslo Vánoční přání. Nezapomeňte připsat také svou poštovní adresu, abychom věděli, kam vám máme cenu poslat v případě, že vyhrajete.

Za poskytnutí cen děkujeme partnerům: PragoFFest, Zoner Press, Laser-books, Argo a FantasyObchod.cz

Komentáře

komentářů

Leave a Reply