Po delší odmlce se vracím, abych vám znovu ukázal, že znělky vašich oblíbených filmů a seriálů jsou častým předmětem předělávek. Kolikrát z toho pak vyjdou věci, jež stojí za to si poslechnout.

A co vám dnes ukážu?

Vrátíme se k našemu oblíbenému pirátovi Jackovi, navštívíme park, ve kterém když vypadne elektřina, to stojí opravdu za to. Jelikož na mnoha místech napadl nebo padá sníh, oprášíme Starkovská slova Winter is coming! A když už jsme u těch známých slov, proč si opět nepřipomenout mládí a kultovní hlášku Morfujeme! No a nakonec si nechám velice povedenou Cover verzi z jednoho seriálu, který míchá prvky Sci-Fi a westernu, ano řeč je o Firefly.

Tak na nic nečekejme a dejme se do toho!

 

Další telentovaný mladík, o tom není sporu.

 

Znělka Jurského parku, jak jí opravdu neznáte!

Winter is coming!

Morfujeme!!! Metallica cover!

Take my love, take my land
Take me where I cannot stand …

 

Tak a to by pro dnešek bylo opět vše. Doufám, že jste se pobavili a u dalšího dílu Úvodních znělek na shledanou…

Komentáře

komentářů

About The Author

Kde se vzal tu se vzal, přišel od nikud a nikam nemíří. Budoucnost raději neplánuje a minulost se pokusil pohřbít, občas se mu však vrací jako duch. Samozvaný kritik filmů a seriálů, recenzent mfantasy.cz kde to svým rýpáním a neustálým otravováním dotáhl až na zástupce šéfredaktora a i tak si nedá pokoj... Rovněž velký fanda fantasy a fenoménu Star Wars. Milovník fantasy literatury a hororů jak hraných tak psaných. Obdivovatel Stephena Kinga, J. R. R. Tolkiena, G. R. R. Martina, A. Pechova a T. Canavan. Zapřísáhlý fanoušek Lucase, Spielberga, Jacksona a Baye. Jeden z pořadatelů AMConu, Advíku, O Dračí řád a O dračí oko. Porotce literární soutěže O Dračí řád.

Leave a Reply