Vítejte u třetího dílu Uvodních znělek.

Pro dnešek bych se rád zaměřil na piánové cover verze, i když na závěr nás čeká jedna nepiánová, ale za to velmi ultimátní a má ji na kontě skupina Lordi. Takže co Vás dnes čeká?

Prvně se podíváme do jistého parku, kde historie doslova ožívá, a když mluvím o historii, myslím tím tu s těmi velkými zvířaty, která Vám utrhnou hlavu, ani nemrknete. Dál se podíváme na pianovku ze starého dobrého Maria. Podíváme se za návštěvníkem z dalekého vesmíru, kterého známe snad všichni. Je chlupatý a má oblibu v kočkách… ano je to Alf. Pak se vrátíme do školy čar a kouzel v Bradavicích, kde náš tentokrát čeká song A Window to the Past a na závěr, no Lordi s cover verzí jednoho kultovního anime vysílaného v ranních hodinách na Nově, ano jedná se o Pokémony.

Jurský park

No není melodie Johna Williamse perfektní?

Mario Bros

Zavzpomínejte na doby, kdy jsme to hrávali ve všech volných chvílích a snažili se zachránit princeznu.

Alf

Harry Potter

Pokémon a Lordi

A je tu slibovaný ultimátní závěr…

A to je pro dnešek vše a já se budu těšit u čtvrtého dílu…

Komentáře

komentářů

About The Author

Kde se vzal tu se vzal, přišel od nikud a nikam nemíří. Budoucnost raději neplánuje a minulost se pokusil pohřbít, občas se mu však vrací jako duch. Samozvaný kritik filmů a seriálů, recenzent mfantasy.cz kde to svým rýpáním a neustálým otravováním dotáhl až na zástupce šéfredaktora a i tak si nedá pokoj... Rovněž velký fanda fantasy a fenoménu Star Wars. Milovník fantasy literatury a hororů jak hraných tak psaných. Obdivovatel Stephena Kinga, J. R. R. Tolkiena, G. R. R. Martina, A. Pechova a T. Canavan. Zapřísáhlý fanoušek Lucase, Spielberga, Jacksona a Baye. Jeden z pořadatelů AMConu, Advíku, O Dračí řád a O dračí oko. Porotce literární soutěže O Dračí řád.

Leave a Reply