Vítám Vás u druhého dílu Úvodních znělek, jak je neznáte. I dnes si poslechneme velice zajímavé znělky a zajisté smeknete před autory těchto báječných cover verzí.

Dnes jsem byl v pokušení umístit sem i jednu ukázku, jak by neměla vypadat cover verze, ale nakonec jsem odolal, takže se na ni těšte příště.

A co Vás tu dnes čeká? Podíváme se za nepolapitelným pirátem, který byl až na konci světa, Jackem Sparrowem, a to hned ve dvou podáních. Pak se zastavíme za neobyčejným chlapcem s jizvou na čele ve světě kouzel. Pak se trošku přesuneme v čase a podíváme se na to, jak odvážný archeolog bojuje o artefakty proti nacistům a následně pokecáme s Fantomem opery. Na závěr mám pro vás jedno skvělé a velice úsměvné překvapení.

Nu, nechť se Vám videa zalíbí!

První kousek je od skupiny s názvem The Piano Guys a musíte uznat, že klavírista má sakra hbité prsty.

Další velice pěkná verze He´s a Pirate, tentokrát od houslisty Davida Garretta.

Teď se podíváme do školy čar a kouzel v Bradavicích, opět hraje klavírista ze skupiny The Piano Guys. Je až neuvěřitelné, jak rychlé má prsty a co s nimi dokáže.

Metalová verze úvodní znělky Indiana Jonese v poddání Sylvaina Clouxe.

Fantoma opery od Nightwish zná většina lidí, ale my si pustíme verzi od Caitlin.

A na závěr slíbené překvapení. Úvodní znělka….opravdu tak, jak jste ji dost pravděpodobně neslyšeli. Je to úvodní píseň Twiligt a budu doufat, že fanoušky tohoto fenoménu nikterak neurazím…

A to je pro dnešek vše a u dalšího dílu na viděnou!