Vážení a milí čtenáři,

konec roku 2011 je tu. Je to příležitost ohlédnout se i podívat se do budoucnosti. V uplynulém roce se událo mnoho milých a pěkných věcí, ale také pár nepříjemných. Začnu těmi dobrými, do našeho redakčního týmu přibyli nováčci a hlavně naše stránky začali navštěvovat noví čtenáři. Zažili jste rovnou dvě změny grafiky webu, za což patří největší dík Epicovi, zakladateli tohoto projektu.

Úspěšně jsme vyhlásili již druhý ročník literární soutěže O Dračí řád, jejíž uzávěrka končí dnešní půlnocí. Odstartovali jsme také první ročník výtvarné soutěže O dračí oko, do níž se můžete hlásit do konce ledna. Přišly i nepříjemnosti, náš web byl dlouhou dobu napadán hackerem a viry, ale jak vidíte, tuto bitvu jsme vyhráli. I když jsme byli nuceni na několik dní web odstavit.

Nesmíme opomenout ani naše nové partnery, kteří započali spolupráci s naším magazínem. Věříme, že tato i starší partnerství budou i nadále pokračovat. Tímto bychom jim chtěli za celou redakci poděkovat a popřát mnoho štěstí i úspěchů v roce 2012.

A nyní dáváme prostor Vám, našim čtenářům, pro které to všechno vlastně děláme. Zanechte nám zde komentář nebo pošlete mail na redakce@mfantasy.cz s vašimi připomínkami, dotazy i nápady. Rádi si vyslechneme, co se Vám na webu líbí či nelíbí a pokusíme se ho ještě vylepšit. Není přece nad upřímnou a konstruktivní kritiku. Můžete se ptát na cokoliv, co Vás zajímá. Můžete nám říct, co byste na našich stránkách rádi v příštím roce našli.

Nu, to bude pro dnešek vše. Nezbývá, než Vám popřát za celou redakci plno úspěchů a radostí v novém roce. Naším předsevzetím je, abychom Vám udělali rok 2012 o něco příjemnějším. Doufáme, že nás budete i nadále rádi číst a že zde naleznete vždy ty nejlepší informace a zajímavé povídky.

S pozdravem,

redakce MFantasy

About The Author

Leave a Reply