Ve čtvrtek 3. 11. zahájí Tomáš Němec, šéfredaktor Pevnosti, v Galerii Nemesis výstavu Lubomíra Kupčíka. Vernisáž začne v 18 hodin a k vidění budou starší i nová Kupčíkova díla. Výstava nese název Muž na stezce, takže fanoušci knih Miroslava Žambocha teď jistě zbystřeli. Ano, k vidění bude i Koniáš.

Současně se bude také křít. Jaroslav Mostecký pokřtí knihu Tajný atlas, 1. díl trilogie Věk objevů, kterou napsal Michael A. Stackpole a kterou teď vydává nakladatelství Epocha. Galerie Nemesis zve všechny své příznivce na tuto zajímavou akci, kde si na své přijdou jak příznivci literatury, tak výtvarného umění.

Ondřej Páleník

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko.
Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

Leave a Reply