Co si jako první představíte, když se řekne „Hladová přání“?

Tak zněla naše soutěžní otázka. Ti z vás, kteří se nebáli na ni odpovědět, mohli získat knihu Hladová přání od Terezy „Temnářky“ Matouškové. A překvapení… podepsanou!

A jak jste odpovídali? Tady jsou vaše veselé i smutné nápady, kreativní, dokonce i veršované odpovědi:

 

…kapku vody, skývu chleba, proč mi nikdo najíst nedá???

Jsou to nesplnitelná přání,  o kterých člověk jen sní, ale pro jejich naplnění nic nedělá a jen sní o tom, jaké by to bylo, kdyby… A tak ho ta přání stravují zevnitř.

Velký štír na cestě, který si dá k obědu každého, kdo projeví přání kolem něho projít.

Hamty, hamty, ať mám víc než tamty. Člověk, který chce pro sebe všechno.

První, co mě napadlo: Vánoce a děti v Osvětimi 🙁

No mozek reaguje okamžitě, takže něco o jídle. Ale jinak vím, že je to knížka o čarodějnici.

 

Ano, název Hladová přání navozuje opravdu různé asociace. Z vašich příspěvků jsme losovali jednoho vítěze. Podepsanou knihu tentokrát dostane Anna Novotná! Gratulujeme! A mockrát děkujeme všem za účast. Snad zase příště…

Komentáře

komentářů

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

Leave a Reply