Dnes si zasoutěžíme o novou knihu naší redaktorky Terezy „Temnářky“ Matouškové. První dvě knihy z fantastického světa Podmoří s názvy Dnes se neproměňuj (2008) a Branou snů (2009) si vydala na své vlastní náklady, oficiálního vydání se dočkala až její knižní novinka Hladová přání. Se svými povídkami se Temnářka uplatnila i v několika sbírkách literárních soutěží – Kočas, Žoldnéři fantasie. Pokud vás zajímá, jak se Hladová přání podařila, odpověď vám nabídne tato recenze.

A teď k soutěži samotné. Dnes nebudeme zkoušet vaše znalosti, ale položíme vám otázku, na kterou lze odpovědět téměř jakkoliv. Ale pravdivě! 😉

Co si jako první představíte, když se řekne „Hladová přání“?

Své odpovědi posílejte na email soutez@mfantasy.cz a do předmětu uveďte heslo Hladová přání. Nezapomeňte připsat také svou poštovní adresu, abychom věděli, kam vám máme knihu poslat v případě, že vyhrajete. Odpovědi posílejte do středy 26.10.2011, vítěz bude vylosován následující den.

 

Ondřej Páleník

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko.
Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

About The Author

Redaktor MFantasy od roku 2006. Kromě vlastní povídkové tvorby se věnuje i publicistice a především knižním recenzím. Pokud narazíte na jeho tvorbu, můžete očekávat vše od temné po humornou fantasy. Za největší výzvu považuje historickou fantasy a vystupování před větším než malým množstvím lidí. Až ho budete žádat o autogram, nedivte se, že hrozně škrábe a namalovat umí jen sluníčko. Všechny články autora zobrazíte kliknutím na jméno v záhlaví článku.

Leave a Reply